Мета та цілі руху

  Сьогодні, дійсно, багато людей замислилися над безглуздістю та небезпекою для всієї екосистеми Земля того способу життя, яким живе в ній людина. Спілкуючись з багатьма людьми, ми побачили, що більшість з них вже усвідомили і навіть відчули, на собі та своїх дітях, згубність такої життєдіяльності. Але як змінити напрямок свого особистого життя, якщо вся організована людиною система життя, змушує всіх нас рухатися в одному напрямку? Інерція руху така, що вона підпорядковує собі і тягне за собою навіть тих, хто цілеспрямовано організовувався для того, щоб змінити цей напрямок. Що ж робити кожному, хто усвідомив небезпеку та хотів би бути внеском у позитивні зміни, хоча б у своєму власному домі - своїй країні?
Ми переконані, віримо і своїми діями хочемо підтвердити наші переконання в тому, що змінити напрямок для людства - можливо. Для цього не потрібно йти на барикади зі зброєю і вбивати тих, хто, на "нашу думку", винен у всіх бідах. Досить кожній людині почати самому діяти інакше. А якщо такі люди, хто, усвідомивши свою особисту відповідальність за зміну напрямку руху, почнуть об'єднуватися в своїх діях, то потрібні нам зміни можуть відбутися за одне покоління, а може навіть і швидше. Тому що з давен відомо про владу (силу) організованих над неорганізованими .
  Саме тому ми ініціювали цей Рух, назвавши його "ХіД". Значення цього українського слова точно і ємно передає суть нашого руху, який має чіткий вектор та напрямок.    Приєднуватись до нього ми запрошуємо людей, які розуміють його важливість і значення.Людей, маштаб мислення яких може охопити таке глобальне бачення і які можуть зробити такий вибір усвідомлено. Тих, хто вже готовий об'єднуватися та діяти спільно заради системних якісних перетворень  у житті своєї країни. Хто хоче вплинути на якість життя всього людства на планеті Земля. 
   Наш девіз "Думай глобально, дій локально" не просто файний вислів, а дієвий принцип нашого руху. Нам дійсно цікаві  і навіть потрібні люди, здатні мислити у масштабі планети. Або хоча б у масштабі країни. Тому що в нашому світі все взаємопов'язано і більш того, взаємозалежне. Люди, здатні зрозуміти і прийняти ідею руху, але які не звикли мислити масштабно, нічого не робитимуть тільки тому, що для них, такі масштабні перетворення не реальні. Адже ми, люди, завжди робимо тільки те, що для нас реально. Але люди, масштаб мислення яких охоплює тільки одну сферу їх основної діяльності не менш важливі й потрібні нашому руху . Вони, розуміючи глобальний вектор руху, здатні приймати участь у конкретних Проектах, або розгорнути їх у своїй професійній сфері. Бо саме реалізація таких локальних ПРОЕКТІВ і є та сила яка змінює напрямок. Чим більше ПРОЕКТІВ реалізується в кожній з семи основних сфер життєдіяльності суспільства, тим швидше буде рухатися все людство до системних позитивних перетворень. 
  Принаймні, персональне життя кожної людини, учасника Руху, знайде відчутний сенс. А практичні дії і зусилля багатьох людей, на своєму місці, почнуть повертати рух всёго нашого життя, у потрібному для якісних змін, напрямку.
  Наші нащадки будуть нам вдячні за те, що ми почали ці зміни, завдяки яким вони побачили і змогли побудувати інше життя або, хоча б, змогли істотно його виправити.
ХІД-TV
Посмотреть видео от xid.ua
Анонси ТБ програм
Фотогалерея
Анонси Прес-центра ГОЛОС
Посилання на сайти
Статистика
Счетчик PR-CY.Rank