Наші переконання

   ПЕРЕКОНАННЯ УЧАСНИКІВ РУХУ "ХіД".
   Ми переконані в тому, що у Всесвіті встановлені і діють Закони Життя, сутність яких висвітлюється принципами життя. Вони пронизують і проникають у саму глибину людських взаємовідношень. Вони вплетені у тканину життя кожного суспільства, сім’ї, громадського чи політичного інституту. Вони не є винаходом людини чи суспільства. Ними створювався Всесвіт і ними він існує. Людині не дано їх змінювати, ігнорувати чи порушувати безкарно. Їм дано їх усвідомити і зробити добровільний вибір слідувати ним чи ні. Наслідки свого вибору людина  пожинає.
 
  Ми також переконані:
  • По-перше що, всі люди, як цілісні особистості які є духовними, душевними і розумними особистостями, зануреними у природний світ, відчувають на собі дію законів природи і дію законів Всесвіту. Закони Всесвіту мають перевагу над законами природи, бо сам природній світ є лише часткою Всесвіту. Природний світ існує циклічно - зникає і з’являється. Всесвіт існує постійно і незмінно. Тому постійно і незмінно діють у Всесвіті принципи його існування – принципи Життя. Люди, знають їх і майже всі  усвідомлюють, що слідувати цим принципам у своїх діях – правильно. Кожна людина свідомо і несвідомо хоче щоб, відносно до неї самої, інші люди діяли за цими принципами.
  • По-друге що, людина сама є унікальним творінням надприродного світу і знаходячись у світі природи людина єдина, має свободу і силу (волю) свідомо вибирати слідувати їй, у своїй життєдіяльності, чи не слідувати принципам Життя. Природній тваринний світ, підкорюється Законам Життя  інтуїтивно, не свідомо, і тільки людина має привілею свідомого вільного вибору і відповідальності за нього. 
  • По-третє що, кожна дія людини має свої наслідки. Людина не може впливати на наслідки своїх дій, вона їх пожинає. Якими будуть наслідки наших дій і визначають універсальні принципи. Історичні факти вчать нас, що люди і цивілізації розвиваються і процвітають в тій мірі в якій вони визнають і слідують в своїй життєдіяльності універсальним фундаментальним принципам Життя. Занепад всякого суспільства витікає з порушень цих принципів. Економічні катастрофи, міжетнічні конфлікти, політичні революції і суспільні війни вже б не існували, якби суспільство, в особі кожної людини, обрало триматися цих принципів у своїй особистій, громадській, професійній, політичній, чи у будь якій іншій діяльності.
Ми віримо що людство, в особі кожної людини здатно не тільки усвідомити свою відповідальність за Життя на Землі, а й зробити свідомий вибір діяти за принципами Життя. Самє свідомий вибір і свідомі дії зможуть змінити напрямок руху людства. Діяти за принципами життя інколи не просто і навіть страшно. Але саме ці дії  і роблять людей ЛЮДЬМИ.
 
   Якщо наші переконання тобі близькі, долучайся до Руху "ХіД".
ХІД-TV
Посмотреть видео от xid.ua
Анонси ТБ програм
Фотогалерея
Анонси Прес-центра ГОЛОС
Посилання на сайти
Статистика
Счетчик PR-CY.Rank