Річниця Центру "Софія"

                     Сьогодні 28.08.2014 року виповнився рік з Дня відкриття Центру Раннього розвитку дітей "Софія". Рік тому, Дніпропетровська обласна Спілка громадських об`єднань Асоціація "ХіД" прийняла Рішення Ради щодо реалізації свого першого громадського проекту. Сумнівів було дуже багато, але коли почали працювати над його реалізацією, всі сумніви відійшли. За півтора місяця громадським активістам вдалося знайти фінансову підтримку у небайдужих до долі дітей комерційних структур. Зробити ремонт у арендованому приміщенні, підготувати педагогів з психологічною освітою і запросити маленьких клієнтів і їх батьків на свято свого народження. Свято вийшло веселе, а для батьків цікаве. Бо на ньому вони довідалися про те, що водити дитину до центру раннього розвитку, це вже давно не данина моді, а, багато чого вирішуюча у житті дитини, необхідність. 
                 Доля дитини - це глина в руках батьків, яку потрібно ліпити з любов`ю та мудрістю. Самим батькам без допомоги фахівців не просто справитися з цим завданням. Педагоги Центру, разом з методичним кабінетом, весь час тримають руку на пульсі сучасних педагогічних іновацій, які сприяють і допомагають дітям розкрити в собі природні таланти і здібності. І хоча  цей рік для Центру "Софія" був не дуже простим, зважаючи ще на загальну ситуацію в країні, Центр відбувся. Він має свої перші  добрі результати і запрошує до себе нових діточок.
                  Свято відбудеться сьогодні о 17-00 на майданчику біля Центру "Софія" за адресою вул. Ясельна,1. ( За ДК "Комінтерна" що на пр.Воронцова). Педагоги Центру запрошують  дітей і батьків на цей чудовий захід нашої з Вами спільної перемоги громадськості. Все ж таки, разом, ми багато чого зможемо зробити.
28-08-2014
ХІД-TV
Посмотреть видео от xid.ua
Анонси ТБ програм
Фотогалерея
Анонси Прес-центра ГОЛОС
Посилання на сайти
Статистика
Счетчик PR-CY.Rank