Про рух ХІД

  Девіз нашого Руху "Мисліть глобально, дійте локально"  -  не просто девіз. Це принцип за яким ми діємо. Для нашого руху він дуже важливий. Ми впевнені в тому, що перебуваючи в старій системі координат не можливо побачити щось нове і тим паче його створити. Треба піднятися вище, у вищій простір, де відкривається нове бачення.                            
   Люди, які міркують категоріями "людство", "ера", "цивілізація", "світ природи", "світ надприроди" давно заговорили про те, що наш світ і все людство у великій небезпеці. Вони забили на сполох. Якось, не помітно для себе, людство, щиро вважаючи, що рухається і розвивається як потрібно, повернуло свій рух у зворотному напрямку. Людей, які розмірковують над такими питаннями, аналізують та звертають увагу на глобальні тенденції не дуже багато, але вони є. Ці люди кричать, та їх мало хто чує, а якщо і чують, то вважають диваками і не вірять у те, що щось можна змінити. Загальна інерція руху людства така, що багато розумних людей, які і розуміють, що треба міняти напрямок, навіть не кричать. Вони нічого не роблять, бо вважають, що зробити нічого неможливо. Масштаб завеликий. Вони йдуть разом з усіма, приймаючи це положення за неминучість.
 
Але ми зробили інший вибір. Ми вирішили кричати і діяти!
Наш заклик, водночас,  до всіх людей і до кожного окремо!
 
Він заснований на наших глибоких переконаннях, що людство, в особі кожної людини, здатне зробити правильний вибір і повернути свій рух у протилежному напрямку. Це завдання по силам для людства. Навіть якщо мета, виходить за межі земного життя кожної окремої людини. Навчаючи дітей - своїх наступників, роблячи їх здатними зробити такий самий вибір, кожна людина, стає безцінним внеском у її реалізацію. Будь-яка людина в своїй країні, області, місті, на своєму робочому місці, у своїй родині, усвідомивши значення свого вибору і своїх дій для всього людства, здатна змінити напрямок руху великої групи людей біля себе. А це вже значний внесок у загальну справу людства і  всього світу.
                                   
ПРИЕДНУЙСЯ ДО РУХУ.
СТАВАЙ ПАРТНЕРОМ ЙОГО ПРОГРАМ.
З ТОБОЮ НАС БІЛЬШЕ, МИ СИЛЬНІШІ а МЕТА БЛИЖЧЕ!
ХІД-TV
Посмотреть видео от xid.ua
Анонси ТБ програм
Фотогалерея
Анонси Прес-центра ГОЛОС
Посилання на сайти
Статистика
Счетчик PR-CY.Rank