Український культурно-освітній комплекс безперервного навчання СОФІЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           «Мислимо глобально, діємо локально»
                                                     Обґрунтування місця впровадження Проекту і передумови його необхідності.
            Дніпропетровська область відноситься до центральної частини України. Вона завжди історично відігравала значущу роль у розвитку країни. В області представлені майже всі існуючі галузі народного господарства України. Саме тому її донедавна називали «міні країною». На ній випробували різні так звані «пілотні проекти» для вивчення їх впливу на суспільство в цілому. Етнічно різнобарвна територія за всі віки свого існування народила і виховала багато значних та впливових харизматичних особистостей відомих далеко за її межами.
           Навіть і зараз, у ці складні для всього народу України часи, майже вся країна дивилася на Дніпропетровщину і її позицію стосовно важливих питань державотворення. Без перебільшення можна сказати, що завдяки свідомій позиції її громадян були зупинені руйнівні сепаратистські процеси у які, до того, багато років втягувалася область. Активні і свідомі громадяни Дніпропетровщини різного етнічного походження, не тільки словами а й своїми діями заявили про те, що Україна – національна держава українців, має право на існування у світовому просторі національних держав. Вона вже існує і прагне до свого розвитку і позитивної взаємодії з усіма іншими національними країнами світу. Дніпропетровська область і зараз залишається кордоном між зоною воєнних дій і територією мирного життя країни. Та не зволікаючи на тяжкі і зовсім не зручні часи, громадськість Дніпропетровщини розуміє що несе відповідальність за майбутнє країни, яке зараз зароджується і розгортається в наших дітях.
           Україна не стоїть осторонь від глобальних процесів які стрімко рухаються в усьому світі котрий увійшов в епоху швидкісних комунікацій. Все людство відчуло на собі її потужний поштовх. Він спричинив справжню ланцюгову реакцію глобальних революційних змін в усіх галузях життєдіяльності людства. Мільярди людей, разом з можливістю особистого спілкування без кордонів, отримали можливість дистанційно доступу до багатьох найкращих послуг як кажуть, майже з «перших рук». І як ланцюгова реакція по всьому світові почала розгортатися нова революція – революція в навчанні. Бо розвинуті країни миттєво відчули головну потребу нової епохи в великій кількості інтелектуально і емоційно розвинутих, креативно мислячих, фізично здорових та морально відповідальних за долю всієї планети, людей. Вони зрозуміли що долю щасливого майбутнього будь якої національної держави, та й людства в цілому, вже у найближчий час, буде вирішувати ефективний розвиток інтелектуальних сил нації.
            Помітна ще одна тенденція яка почала розгортатися у глобалізованому Інтернетом світі. Більшість людства стала розуміти, що кожен народ, нація, етнос, є цінними перлинами у всесвітній культурі. Зникнення будь кого з них, це величезна втрата частини всесвітнього культурного простору. Світ цінний своєю різноманітністю і здатністю до позитивних комунікацій. В свою чергу це завдання буде не можливо реалізувати без появи у кожній країні світу великої кількості особистостей інтелектуально, емоційно, фізично і духовно розвинутих. Тільки вони будуть здатні будувати своє життя і життя всього світу на принципах ефективної взаємодії.
            Звертаючи увагу на ці важливі тенденції у світовому просторі та глибоко розуміючи проблеми у сфері освіти України, громадський актив Дніпропетровської обласної спілки громадських об`єднань Асоціації «ХіД», в цей важкий для всієї України час, вирішив не зупиняти, а навпаки прискорити і продовжити реалізацію Проекту щодо створення на Дніпропетровщині, Українського культурно-освітнього Центру безперервного навчання «Софія».
По своїй суті Проект направлений на:
створення в Україні нової сучасної системи освіти з впровадженням новітніх інноваційних підходів, технологій та методик раннього розвитку і навчання дітей, відпрацювання та впровадження у навчальний процес нової ефективної системи « змішаного навчання»;
• відновлення та створення у центрі України і на її Сході українського національного культурного середовища для формування у дітей свого історичного самоусвідомлення;
• морально-етичне виховання дітей, привиття дітям навиків ефективності та позитивних комунікацій, розвиток креативного системного мислення і творчих здібностей та здатності їх використовувати у вирішенні життєвих завдань; вмінь самостійно приймати рішення і нести відповідальність за їх наслідки;
• екологічну освіту направлену на формування у дітей світогляду «сталого розвитку» у якому домінує турбота про збереження оточуючого середовища і всього живого у ньому.

надання можливості отримання якісної освіти для дітей громадян середнього і нижчого за середній достатку та малозабезпеченого прошарку населення.
       Ми розглядаємо цей Проект, як пілотний проект для подальшого його поширення по всій Україні і у значній мірі на її Сході.
Перша частина Проекту – створення дитячого центру раннього розвитку, почала реалізуватись силами громадськості у 2013 році. Тоді 28 серпня 2013 року за адресою м. Дніпропетровськ вул. Ясельна,1, відчинив свої двері Центр формування і розвитку особистості «Софія». Про роботу центру, його успіхи і наступні завдання Ви можете познайомитися на цьому сайті у підрозділі меню «Центр формування та розвитку особистості «Софія».
Україна зараз знаходиться у стані внутрішньої і зовнішньої боротьби з негативними чинниками які суттєво впливають на її розвиток і стан економіки. Майже всі Благодійні фонди і люди зосереджені на всілякій допомозі країні у підтримці її воєнного потенціалу і здатності протистояти зовнішній агресії тоталітарної сусідньої країни. Надходження від благодійників і підприємств які ми очікували на продовження реалізації нашого Проекту зараз повернуті в бік підтримки біженців та військових.
Але, ми не можемо чекати, коли зміниться ця ситуація та коли державні структури зрозуміють важливість і необхідність кардинальних змін у системі освіти країни. Крім того, давно відомо, що усі розвинуті країни світу намагаються максимально можливо зменшити вплив державних органів управління на навчальні процеси і цим, багато в чому, зупиняють політизацію своїх суспільств.
Саме тому, ми зараз почали пошук людей, організацій та країн, які б підтримали ініціативу громадськості Дніпропетровщини у цьому соціально-важливому і довготривалому пілотному Проекті у сфері освіти.
Ми звертаємось до всіх, хто розуміє значення цього Проекту для майбутнього України.
Кожному з Вас ми надаємо можливість бути вкладом у створення цього майбутнього.
Ваші розвинуті діти і онуки сьогодні – щаслива і розквітла Україна завтра.
ПІДТРИМАЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТ У СФЕРІ ОСВІТИ БУДЬ ЯКОЮ СУМОЮ
ПРОЕКТ ВЖЕ ДІЄ І ТВОЇ КОШТИ ДАДУТЬ МОЖЛИВІСТЬ
ДІТЯМ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ

ХІД-TV
Посмотреть видео от xid.ua
Анонси ТБ програм
Фотогалерея
Анонси Прес-центра ГОЛОС
Посилання на сайти
Статистика
Счетчик PR-CY.Rank